13:00SGS Essen K - Koln K 2:1 68'Duisburg K - Leverkusen K 0:2
ANDORRA: Primera Divisió
21:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:- 21:30Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-
ANGOLA: Girabola League
17:00Bravos do Maquis - Santa Rita -:- 17:00Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul -:- 17:30Interclube - Libolo -:- 18:00Kabuscorp - Sagrada -:-
ARJANTİN: Liga Profesional
01:00Sarmiento Junin - Instituto 1:2 03:15Argentinos Jrs - Rosario 3:2 03:15Newells Old Boys - Platense 2:0 20:30Huracan - Defensa y Justicia -:- 21:30Godoy Cruz - Barracas Central -:- 23:30Independiente - Talleres Cordoba -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
02:00Temperley - CA Mitre 2:0 20:00Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro -:- 21:30Tristan Suarez - San Martin Tucuman -:- 22:00Chaco For Ever - Almirante Brown -:- 23:30Agropecuario - San Martin S.J. -:- 00:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
03:00Sarmiento Resistencia - Boca Unidos 3:1 20:00El Linqueno - Def. Pronunciamiento -:- 20:30Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:- 20:30San Martin Mendoza - Argentino MM -:- 21:00Ciudad Bolivar - Biblioteca Atenas -:- 21:00Germinal - Cipolletti -:- 21:00Kimberley - Sansinena -:- 21:00Santamarina - Circulo Deportivo -:- 21:00Sol de Mayo - Olimpo -:- 21:30Huracan Las Heras - Ferro Gen. Pico -:- 21:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas -:- 21:30Juventud U.U. - Sportivo Estudiantes -:- 21:30Villa Mitre - Deportivo Rincon -:- 22:00Crucero del Norte - Sol de America -:- 22:30San Martin Formosa - Central Norte -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
02:05Excursionistas - Canuelas 2:0 17:00Dock Sud - Deportivo Armenio -:- 21:30Colegiales - Argentino de Quilmes -:- 21:30Sportivo Italiano - Argentino de Merlo -:- 21:30UAI Urquiza - Fenix -:- 21:30Villa San Carlos - Liniers -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Central Cordoba - Mercedes -:- 21:30Juventud Unida S. M. - Ituzaingo -:- 21:30Lugano - General Lamadrid -:- 21:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Atletico Pilar - Estrella Del Sur -:- 21:30Provincial - Ezeiza -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
18:00Excursionistas K - Rosario Central K -:- 21:00San Luis K - San Lorenzo K -:- 21:30Social Atletico Television K - Ferro K -:-
08:00Avondale FC - Port Melbourne Sharks 5:1 08:00Manningham United Blues - Altona Magic 4:5 08:00Moreland City - Dandenong 4:0 12:00Hume City - Oakleigh 0:2
AVUSTRALYA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles 2:1 07:15Wagga City Wanderers - Brindabella 4:1 08:00Queanbeyan City - ANU 1:2 09:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus 4:0
26'Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20 0:0 21:00Central SC U20 - Centro Limoeirense U20 -:- 21:00Jaguar U20 - Santa Cruz U20 -:- 21:00Nautico U20 - Aguia FC U20 -:- 21:00Sport Recife U20 - Belo Jardim U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
21:00Palmeiras K - Santos K -:- 21:00Real Brasilia K - Atletico-MG K -:- 23:00Bragantino K - Ferroviaria K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00Athletico-PR K - Doce Mel K -:- 21:00Təxirə salındıBahia K - Juventude K -:- 21:00Fortaleza K - Recanto K -:- 21:00Sport Recife K - 3B da Amazonia K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
01:00Vitoria K - Acaua K 5:1 21:00Vasco K - Pinda Ferroviaria K -:- 21:30Təxirə salındıCoritiba K - Brasil de Farroupilha K -:- 21:30Vila Nova K - Paraiso EC K -:- 22:00Acao K - Sobradinho K -:-
11:15Loko K. Vary - Ostrov B 0:3 YenilənirKV Dvory - Kralovske Porici 4:1 YenilənirMarianske Lazne B - Union Nove Sedlo 0:0 18:00Citice - Vintirov -:- 18:00Hroznetin - Chodov -:- 18:00Lomnice - Trstenice -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
62'Jicin - Cerveny Kostelec 2:0 45+'Nachod - Chlumec nad Cidlinou B 1:1 18:00Libcany - Police nad Metuji -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
11:30Frydlant - Visnova 2:3 14:30FC Pencin - Zelezny Brod -:- 18:00Chrastava - Skalice u C.Lipy -:- 18:00Novy Bor - Sedmihorky -:- 18:00Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou -:-
17:30Alkmaar K - Heerenveen K -:- 17:30Den Haag K - Ajax K -:- 17:30Feyenoord K - Utrecht K -:- 17:30PEC Zwolle K - Sittard K -:- 17:30PSV K - Excelsior K -:- 17:30Twente K - Telstar K -:-
17:00DLR Waves K - Shelbourne K -:- 19:00Cork City K - Shamrock Rovers K -:- 19:00Treaty Utd K - Peamount K -:- 21:00Sligo Rovers K - Bohemians WFC K -:- 21:30Athlone WFC K - Wexford K -:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00Livingston - St. Johnstone -:- 17:00Ross County - Motherwell -:-
17:00Bavois - St. Gallen II -:- 17:00Bruhl SG - Breitenrain -:- 17:00Bulle - Paradiso -:- 17:00Lugano II - Basel II -:- 18:00Etoile-Carouge - Young Boys II -:- 18:30Kriens - Biel -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
26'Meyrin - Sion II 0:0 26'Portalban - Vevey 0:0 18:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:- 18:00Grand-Saconnex - Pully -:- 18:00Yverdon II - Sarraz-Ecleplens -:- 18:30Chenois - Monthey -:-
08:00Hiroshima K - Omiya Ardija K 0:2 08:00Saitama K - Beleza K 1:2
JAPONYA: Nadeshiko League Women
07:00Ehime K - Harima Albion K 2:0 07:00FC Takatsuki Speranza K - Kunoichi K 1:2 07:00Nittaidai K - Shizuoka Bonita K 1:5 08:00Orca Kamogawa K - Yokohama FC Seagulls K 0:0
16:00Győr K - Szekszardi K -:- 17:00Astra Hungary K - Puskas Academy K -:- 17:00Fehervar FC K - MTK Hungaria K -:- 17:00Ferencvaros K - Soroksar K -:- 17:00Haladas K - DVTK K -:- 17:00Szent Mihaly K - Budaorsi K -:-
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
14:00Hang Sai - Cheng Fung 1:2 26'Lun Lok - Benfica 0:0
MALAVİ: Super League
45+'Civo Utd - Bangwe All Stars 0:1 45+'FOMO - Baka City 1:1 45+'MAFCO - Big Bullets 1:0 FasiləMighty Wanderers - Karonga United 1:0 45+'Moyale Barracks - Chitipa United 0:1
MALEZYA: Süper Lig
12:30PDRM FC - Kedah 0:1 51'Sri Pahang - Kelantan DNFC 0:0 26'Terengganu - Perak 1:0
MALİ: Premiere Division
19:30Korofina - Djoliba -:- 19:30US Bougouni - Bakaridjan -:- 19:30USC Kita - Koro -:- 21:30Binga - AS Police -:-
17:001472 FC - Dakkada FC -:- 17:00Abia Comets - Ekiti United -:- 17:00Coal City - Vandrezzer -:- 17:00Edel - Smart City -:- 17:00Madiba - Beyond Limits FC -:- 17:00Stormers - Rovers FC -:-
26'Benfica K - Racing Power K 0:0 26'Damaiense K - Sporting K 0:0 26'Maritimo K - Valadares Gaia K 0:0 26'Torreense K - Braga K 0:0 19:30Famalicao K - Albergaria/Durit K -:- 19:30Ouriense K - Vilaverdense K -:-
qemzeli.az - futbol azarkeşləri üçün sayt! Burada siz bu gün oynanılan oyunları, eləcə də dünyanın hər yerindən bütün əsas liqa oyun xallarını tapa bilərsiniz!