00:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 2:0 01:00Inter Miami II - New York Red Bulls 2 1:2 02:00Minnesota 2 - St. Louis City 2 1:2 02:30Atlanta United 2 - New York City II 1:0pen 03:00Town FC - Houston Dynamo 2 1:2pen 05:00Colorado Rapids 2 - Austin FC II 1:2 20:00New England Revolution II - Chicago Fire II -:- 23:00Cincinnati 2 - Crown Legacy -:- 00:00Chattanooga - Orlando City B -:-
ABD: USL League One
02:00Richmond Kickers - One Knoxville 1:1 05:30Central Valley Fuego - Charlotte Independ. 1:3
17:00Bravos do Maquis - Academica -:- 17:00Libolo - CD Lunda Sul -:- 17:00Sporting de Cabinda - Sagrada -:- 17:30Interclube - Petro -:- 18:00Kabuscorp - Sao Salvador -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
01:10Colon - Almagro 3:0 03:00Estudiantes Rio Cuarto - Brown Adrogue 2:1 19:30Defensores Unidos - San Telmo -:- 20:00Atletico Atlanta - Chaco For Ever -:- 21:30Almirante Brown - Def. de Belgrano -:- 21:30Arsenal Sarandi - Agropecuario -:- 21:30CA Estudiantes - Patronato -:- 21:30Deportivo Madryn - Atl. Rafaela -:- 21:30Gimnasia Mendoza - Deportivo Maipu -:- 21:30San Miguel - Club A. Guemes -:- 22:00CA Mitre - Deportivo Moron -:- 22:00San Martin S.J. - Guillermo Brown -:- 23:35Aldosivi - Temperley -:-
ARJANTİN: Torneo Federal
04:00Central Norte - Sarmiento Resistencia 1:0 21:00Ferro Gen. Pico - Argentino MM -:- 21:00Təxirə salındıGutierrez Mendoza - San Martin Mendoza -:- 22:00Deportivo Rincon - Santamarina -:- 23:00Union Sunchales - Crucero del Norte -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
02:05Los Andes - San Martin Burzaco 2:1 21:30Argentino de Quilmes - Dock Sud -:- 21:30Canuelas - Acassuso -:- 21:30Comunicaciones - Villa San Carlos -:- 23:00Midland - UAI Urquiza -:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
19:30Real Pilar - Atlas -:- 21:30Argentino de Rosario - Def. de Cambaceres -:- 21:30El Porvenir - Juventud Unida S. M. -:- 21:30Ituzaingo - Lugano -:- 21:30Yupanqui - Victoriano A. -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Everton La Plata - Provincial -:- 21:30Social Atletico Television - Defensores de Glew -:-
06:00Green Gully - St Albans 4:0 09:00South Melbourne - Avondale FC 1:3 10:00Heidelberg - Manningham United Blues 5:0 10:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City 3:1
07:15New Town - Hobart City 5:1 07:30Hobart Utd. - Olympia Warriors -:- 07:30South East Utd. - Glenorchy Knights U21 5:0 07:45Taroona - University of Tasmania 3:2
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
08:00Langwarrin - Northcote City 2:2 10:30George Cross - North Geelong 2:1 11:15Werribee City - Bentleigh 2:2
AVUSTRALYA: WA State League
10:00Cockburn City - Gosnells City 1:0 10:00Gwelup Croatia - Dianella White Eagle 1:2 10:00Mandurah City - Joondalup Utd. 2:1 10:00Murdoch Melville - Subiaco 2:2 10:00Nedlands - Kingsley Westside 2:1 10:00Sorrento - Rockingham City 9:2
45+'Gent K - Club Brugge K 0:0 FasiləLeuven K - RSC Anderlecht K 0:0 20:00St. Liege K - Genk K -:-
BELÇİKA: 1.Küme - Bayanlar
16:30Moldavo K - St. Liege II K -:- 18:00Aalst K - Club Brugge II K -:- 18:00Chastre K - Waregem II K -:- 18:00Genk II K - Alken K -:- 18:00Leuven II K - Famkes Merkem K -:- 18:00Mons K - RFC Liege K -:- 18:00RSC Anderlecht II K - Gent II K -:- 20:00Westerlo K - Tienen K -:-
21:00Corinthians U20 - Aster Itaqua U20 -:- 21:00Palmeiras U20 - Nacional SP U20 -:- 21:00RB Bragantino U20 - Metropolitano FC U20 -:- 21:00Santos U20 - Mauaense U20 -:- 21:00Sao Paulo U20 - GE Osasco U20 -:-
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
16:00Centro Limoeirense U20 - Petrolina U20 -:- 21:00Atletico Torres U20 - Central SC U20 -:- 21:00Belo Jardim U20 - Ipojuca U20 -:- 21:00CA Porto U20 - Serrano PE U20 -:- 21:00Santa Fe U20 - Ibis Sport Club U20 -:- 21:00Sete de Setembro U20 - Jaguar U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00Təxirə salındıJuventude K - Doce Mel K -:- 22:003B da Amazonia K - UD Alagoana K -:- 22:30Remo K - Sport Recife K -:- 00:00Mixto K - Minas ICESP K -:-
11:30Prepere - Usti n. L. 0:0 11:30Teplice B - Zivanice 1:0 18:00Ceska Lipa - Banik Most-Sous -:- 18:00Velvary - Pardubice B -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
11:15Bohunice - Trinec 0:1 11:15Rosice - Karvina B 3:1 11:30Blansko - Uhersky Brod 2:2 17:30Start Brno - Frydlant n. O. -:- 19:00Hlucin - FK Frydek-Mistek -:- 20:00SK Hranice - Ostrava B -:-
12:00Azerbaijan U16 K - Kazakistan U16 K 2:3pen 12:30Hırvatistan U16 K - Yunanistan U16 K -:- 20'Beyaz Rusya U16 K - Türkiye U16 K 1:0 18:30Macaristan U16 K - Israel U16 K -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
03:00Orense - El Nacional 0:1 21:00Cumbaya - Macara -:- 23:30Mushuc Runa - LDU Quito -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
23:45Municipal Limeno - Alianza FC -:- 00:00Platense Municipal - Luis Angel Firpo -:- 00:15Dragon - Metapan -:- 00:15FAS - Aguila -:- 00:15Fuerte San Francisco - 11 Deportivo -:- 00:15Santa Tecla - Jocoro -:-
13:00Steadfast - Wa Power 1:2 18:00Golden Kick - Home Stars -:- 18:00Nania - Akatsi All Stars -:- 18:00Rospak - Swedru All Blacks -:- 18:00Young Redbull - Sefwi All Stars -:-
23:00Təxirə salındıCamerhogne - Hard Rock -:- 23:00Təxirə salındıFontenoy - Hard Rock -:- 23:00Təxirə salındıHurricanes - SAB Spartans -:- 23:00Təxirə salındıMt. Rich - St. John's -:- 23:00Təxirə salındıQueens Park Rangers - Shamrock -:-
58'Everton K - Tottenham K 2:2 20'Brighton K - Aston Villa K 0:0
İRLANDA: National League Women
16:00Shelbourne K - Bohemians WFC K -:- 18:00Shamrock Rovers K - Peamount K -:- 19:00Galway United K - DLR Waves K -:- 20:00Wexford K - Sligo Rovers K -:- 21:35Cork City K - Treaty Utd K -:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
17:00Aberdeen - St. Johnstone -:- 17:00Motherwell - Livingston -:- 17:00Ross County - Hibernian -:-
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
17:00Celtic - Hearts -:- 17:00Dundee FC - St. Mirren -:-
İSKOÇYA: League One
17:00Cove Rangers - Edinburgh City -:- 17:00Falkirk - Alloa -:- 17:00Hamilton - Kelty Hearts -:- 17:00Montrose - Queen of South -:- 17:00Stirling - Annan -:-
18:00R. Sociedad B - Celta Vigo B -:- 19:00Barcelona B - Tarazona -:- 19:00Sestao - La Coruna -:- 19:00Teruel - Unionistas -:- 20:00R. Union - Cultural Leonesa -:- 21:00SD Logrones - Fuenlabrada -:-
13:00Atletico Madrid K - Costa Adeje Tenerife K 1:0 17:00Valencia K - Eibar K -:- 19:00Athletic Bilbao K - Villarreal K -:- 21:30Granada K - Barcelona K -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Şampiyona Playoffları
18:00H. Haifa - H. Beer Sheva -:- 20:00Maccabi Bnei Raina - M. Haifa -:-
İSRAİL: Ligat ha'Al - Düşme Grubu
17:00Netanya - H. Tel Aviv -:- 20:00H. Petah Tikva - Hapoel Jerusalem -:-
02:00Necaxa K - Atl. San Luis K 2:1 02:00Puebla K - Toluca K 1:2 04:06Atlas K - Cruz Azul K 1:1 06:06Tijuana K - Leon K 1:1 21:00U.N.A.M. K - Queretaro K -:-
00:15San Lorenzo - Atl. Tembetary 1:0 02:303 De Febrero - Pastoreo 1:1 17:00Fernando de la Mora - Martin Ledesma -:- 17:00Rubio Nu - Deportivo Santani -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00ADT Tarma - U. de Deportes 2:0 02:00Cienciano - Cesar Vallejo 1:1 04:30A. Lima - Cajamarca 1:0 21:00Los Chankas - Cusco -:- 23:30Carlos Mannucci - Deportivo Garcilaso -:- 23:30Comerciantes Unidos - Union Comercio -:-
PERU: Liga 2
23:00Təxirə salındıCarlos Stein - ADA Jaen -:- 23:00Təxirə salındıComerciantes - U. San Martin -:- 23:00Təxirə salındıDep. Municipal - Santos -:- 23:00Təxirə salındıDeportivo Coopsol - Binacional -:- 23:00Təxirə salındıMoquegua - Ayacucho -:- 23:00Təxirə salındıPirata - Alianza Huanuco -:-
PERU: Liga Women
18:30Cesar Vallejo K - Defensores K -:- 21:00Dep. Municipal K - U. de Deportes K -:-
18:00AFC Nove Mesto - Belusa -:- 18:00HA Banska Bystrica - Galanta -:- 18:00Jednota Banova - Lehota p. V. -:- 18:00MSK Martin - Dubnica -:- 18:00Sala - Zvolen -:- 18:00Velke Ludince - Castkovce -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
11:00NSK 1922 Bratislava - Vrakuna Bratislava 2:1 18:00Bernolakovo - Slovan Most -:- 18:00Inter Bratislava - Domino -:- 18:00Modra - Rusovce -:- 18:00Pezinok - Tomasov -:-
qemzeli.az - futbol azarkeşləri üçün sayt! Burada siz bu gün oynanılan oyunları, eləcə də dünyanın hər yerindən bütün əsas liqa oyun xallarını tapa bilərsiniz!